DMP Juniorów 2015

25.06.2015 roku w czwartek moi koledzy i koleżanki świętowali zakończenie roku szkolnego, a ja wraz z moim koleżankami z drużyny mojego klubu MKS Szczawno Zdrój (Ola Rojek, Iza Kunat i Nikola Okopniak) walczyłyśmy o awans do finałów Drużynowych Mistrzostw Polski, które odbędą się we Wrześniu.

logo-szczawnoPojechałyśmy wraz z trenerami Łukaszem Słodyczką i Robertem Kosińskim do Bytomia by zagrać z tamtejszą drużyną. Nasze rywalki ze względu na lepsze rankingi miały profit w postaci gry na własnym obiekcie. Zaczęłyśmy od debli zagrałam w drugim deblu w parze z Olą Rojek i wygrałyśmy 6:1, 6:4, nasze koleżanki przegrały 7:10 w supertiebreaku, więc po deblach wynik brzmiał 1:1 z przewagą seta na naszą korzyść. Następnie zaczęły się single 1 i 2 rakiety. Iza grająca na 1 wygrała pierwszego seta 6:4 i jej rywalka poddała mecz, następnie na kort miałam wyjść ja, ale również moja rywalka poddała mecz walkowerem co oznaczało, że wynik to 3:1. Mecz Oli dalej trwał, ale ponieważ wygrała ona seta wiadomo było, że wygrałyśmy. Nikola wyszła na mecz i pomimo, że wynik był przesądzony skoncentrowała się i wygrała 6:2 6:1. Niestety nie udało się Oli, która przegrała 4:6 w trzecim secie, ale ostateczny wynik i tak był dla nas korzystny 4:2 i to my zagramy w finałach :D A tutaj link do relacji na stornie klubu http://www.korty-szczawno.com.pl/juniorki-w-finalach-druzynowych-mistrzostw-polski-juniorek/#more-1516 :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>