Miłe zakończenie roku :D

OTK U16 Sobota singiel

Przerwę między Świętami, a Sylwestrem spędziłam w Sobocie koło Poznania na turnieju OTK do lat 16. Zostałam rozstawiona z numerem 1, ponieważ na miejscu nie pojawiła się zgłoszona wcześniej Julka Oczachowska. W pierwszej rundzie miałam bye, a w drugiej spotkałam się z Greshnikovą Evgeniyą i zakończyłam spotkanie w niecałą godzinę wynikiem 6:0, 6:1. W meczu ćwierćfinałowym trafiłam na Kasię Kiryluk, z którą wygrałam 6:2, 6:1. W walce o finał wygrałam z Natalią Komar 6:1, 6:3. W finale zagrałam z rozstawioną z numerem 2 Weroniką Falkowską, po meczu na wysokim poziomie zakończonym moim zwycięstwem 7:6 do 5, 6:4. Wygrałam tym samym turniej singlowy bez straty seta :D .

OTKU16 debelWraz z moją finałową przeciwniczką zagrałam również w debla i tak jak w singlu stanęłam na najwyższym stopniu podium, wygrywając kolejno z parami Jaśkiewicz/Kostuj 6:0, 6:3 i w finale z parą Bednarczyk/Ciura 6:1, 6:4. Było to dla mnie świetne zakończenie roku, a z okazji nadchodzącego roku 2015 chciałabym życzyć wszystkim wszystkiego najlepszego :D