Turniej tenisowych nadzieji :)

We wtorek wróciłam z wakacji po dwutygodniowej przerwie od tenisa, a już w czwartek pojechałam na Supermasters PZT do Sopotu. Po przegranej w pierwszym meczu grupowym z Martą Jaśkiewicz 8:10 w supertiebreaku z każdy następnym szło mi coraz lepiej w drugim meczu wygrałam 10:5 w supertiebreaku z Pauliną Bednarczyk, a w następnym meczu już w dwóch setach 6:2 6:1 pokonałam Karolinę Aleksandrowicz. Tym samym po podliczeniu setów wyszłam z grupy na drugim miejscu. W półfinale uległam późniejszej zwyciężczyni Izabelii Kunat 3:6 6:4 3:6 i pozostała mi gra o trzecie miejsce. Ponownie z Pauliną Bednarczyk i tym razem wygrałam w dwóch setach 6:4 6:1. Tym samym kończąc występ na trzecim miejscu :)